Lavazza Blue 300 Classy Mini

Lavazza LB 300 Classy Mini kávovar Lavazza Blue Kávovary Lavazza Blue si právom zaslúžia vysoké známky a pozitívne hodnotenia od spokojných používateľov, predovšetkým za...
Doprava zdarma, Na sklade

0.7 l
Ovládanie
tlačidlové

• , zakúpené v Mocafino

• výborná káva z pravej kávy, vákuovo balenej. žiadna nesca... malý a veľmi praktický. Už jeden máme a tento sme dokupovali do kancelárie
  • , zakúpené v CAFFEITALIANO

Kapsulový kávovar na túto značku používame asi viac ako 10 rokov. Teraz nám začal starý trošku štrajkovať. Nový je veľmi fajn. Sme kávičkári a pri výbere sme sa radili s barmanom. Odporučil nám profesionálneho predajcu kávovarov od ktorého sme sa dozvedeli viac o káve. Tento stroj má kapsule s vákuovo balenou kávou a to je veľký rozdiel oproti iným kapsulám (vyskúšali sme u známych). Jednoduchosť je super a roky slúži a netreba žiadne čistenie ako pri automatoch.

splna presne to, co som od tohto kavovaru ocakaval

0.7 l
Ovládanie
tlačidlové

Lavazza LB 300 Classy Mini kávovar Lavazza Blue

Kávovary Lavazza Blue si právom zaslúžia vysoké známky a pozitívne hodnotenia od spokojných používateľov, predovšetkým za vynikajúcu kvalitu pripravenej kávy. Kávovar nám umožní vytvoriť a vychutnať si vynikajúce špeciality, ktorých chuť sa vyznačuje hĺbkou a vysokou kvalitou. Vysoký varný tlak umožňuje dostatočne kvalitne extrahovať kávu v kapsuliach a jednoduché funkcie uľahčujú používanie tohto moderného zariadenia.

Lavazza LB 300 Mini je najmenší z rady kávovarov od firmy Lavazza. Vyznačuje sa moderným dizajnom a veľmi malé rozmery sú vhodné aj do malých kancelárií a hotelových izieb. Obsluha tohto zaujímavého kávovaru je veľmi jednoduchá. Na prípravu Vašej vysnenej kávy jednoducho umiestnite kapsulu Lavazza Blue na správne miesto v kávovare a vložte šálku. Po ukončení procesu prípravy kávy sa použitá kapsula automaticky presunie do špeciálnej zásuvky pre použité kapsuly. Tento kávovar má nádobu na 5 použitých kapsúl, takže ich nemusíte vyhodiť po každej príprave kávy.

Kávovar Lavazza Blue LB 300 Classy Mini Vám umožní pripraviť 2 druhy chutných káv. Prvé tlačidlo je zodpovedné za vytvorenie klasického talianskeho espressa, ktoré Vás poteší svojou intenzitou a silou. Druhé veľké tlačidlo Vám umožňuje nezávisle upraviť množstvo kávy, aby sme mohli vytvoriť väčšiu kávu, ktorú si môžete vychutnať aj počas prestávky v práci.

Efektivita Lavazza Blue LB 300 Classy Mini je kombinovaná s jeho malými rozmermi. Tento výkonný kávovar je široký iba 13,5 centimetrov a vysoký 26 centimetrov. Ide o veľmi malý kávovar s hmotnosťou len 3,5 kg, ktorý však skrýva množstvo dokonale vyrobených komponentov a komplexných systémov, ktoré sa starajú o prípravu Vašej obľúbenej kávy. Nádrž na vodu, ktorá pojme až 0,7 litra. Z tohto dôvodu je kávovar mimoriadne mobilný a dá ľahko vziať aj na cestu.

• Kompatibilita: Lavazza Blue , Xelecto
  • Kapacita v šálok: 1